Dit evenement is voorbij.
Traditiegetrouw zetten de winkeliers in Putten eind augustus hun deuren open voor ‘Putten ruimt op!’. De nieuwe collectie komt binnen en daarom worden de magazijnen opgeschoond. Voor veel ondernemers is dit hét moment om de laatste stukken van het lopende seizoen te verkopen aan het winkelend publiek.
Deze dag worden de allerlaatste koopjes van het seizoen aangeboden met bizarre kortingen. Of je nu op zoek bent naar kleding, verzorgingsproducten, een nieuwe zonnebril of een mooi item voor in huis, in Putten kom je zeker aan je trekken.
Mazzeltassen, graaibakken en kortingsrekken. Tijdens Putten Ruimt Op kun je het allemaal tegenkomen. In verband met de corona-maatregelen zijn de meeste koopjes in de winkels te vinden en zullen er dit jaar geen kramen geplaatst worden.