Nieuws

Het laatste nieuws van Winkelcentrum Putten
Eerste resultaten herinrichting centrum Putten zichtbaar

Eerste resultaten herinrichting centrum Putten zichtbaar

Sinds 14 oktober 2024 wordt er hard gewerkt aan de herinrichting van het kernwinkelgebied in Putten. De werkzaamheden zijn onderdeel van een grootschalig project om het centrum aantrekkelijker, moderner én toekomstbestendig te maken. Inmiddels worden de eerste contouren van het vernieuwde winkelgebied zichtbaar.

Veel werk onder de grond

Voordat de vernieuwingen boven de grond zichtbaar werden, is er veel werk verzet onder de grond. Denk aan het vernieuwen van de riolering en het aanleggen van infiltratiekratten en een nieuw regenwaterriool. Deze voorzieningen zorgen ervoor dat regenwater beter wordt afgevoerd. Dat is belangrijk, omdat we steeds vaker te maken krijgen met hevige regenbuien. Het centrum van Putten wordt zo beter voorbereid op het veranderende klimaat.

Deze ondergrondse werkzaamheden namen veel tijd in beslag, maar waren noodzakelijk om het centrum duurzaam en toekomstgericht in te richten.

De eerste vernieuwingen zijn zichtbaar

Nu het grootste deel van de ondergrondse werkzaamheden is afgerond, zien we ook bovengronds de eerste resultaten. Het pleintje bij Foppen en Het Boekpunt is opnieuw bestraat, er zijn plantenbakken geplaatst en nieuwe lichtmasten zijn geïnstalleerd. Deze elementen geven een goed beeld van hoe het vernieuwde centrum eruit komt te zien.

Vanaf dit punt schuiven de werkzaamheden steeds verder op de Dorpsstraat in. Dat betekent dat de komende weken en maanden steeds vaker delen van het vernieuwde winkelgebied zichtbaar worden.

Winkels blijven bereikbaar

We begrijpen dat werkzaamheden in het centrum ongemak kunnen veroorzaken. Samen met de betrokken aannemers doen we er alles aan om de overlast zo veel mogelijk te beperken. Goed om te weten: alle winkels blijven tijdens de werkzaamheden gewoon toegankelijk.